Možnosti platby

 

Za Váš nákup môžete zaplatiť nasledovnými spôsobmi:

1. Prevodný príkaz

Predfaktúru kupujúci uhradí prevodom zo svojho účtu na účet prevádzkovateľa vedeného v Unicredit Bank, číslo účtu IBAN  SK87 1111 0000 0014 2085 6002, SWIFT (BIC): UNCRSKBX.
Ako konštantný symbol uveďte 0008 a ako variabilný symbol uveďte číslo predfaktúry. V prípade platby prevodným príkazom je splatnosť ceny okamžitá a objednávka sa stáva pre prevádzkovateľa záväznou až po obdržaní platby.

2. Vkladom na účet

Slovenská republika
Na základe predfaktúry vložte požadovanú sumu na účet prevádzkovateľa v Unicredit Bank, číslo účtu IBAN  SK87 1111 0000 0014 2085 6002, SWIFT (BIC): UNCRSKBX. Do účelu platy uveďte číslo predfaktúry. V prípade platby vkladom na účet je splatnosť ceny okamžitá a objednávka sa stáva pre prevádzkovateľa záväznou až po obdržaní platby.

Česká republika
Na základe predfaktúry vložte požadovanú sumu v CZK na účet prevádzkovateľa vo Fio banke, a.s., číslo účtu CZ18 2010 0000 0023 0064 5280, SWIFT (BIC): FIOBCZPP.
Prevod EUR z objednávky na CZK sa vykonáva aktuálnym kurzom predaj Fio banky v deň objednávky. Suma v CZK Vám bude zaslaná aj mailom na Vašu adresu. Do účelu platy uveďte číslo predfaktúry. V prípade platby vkladom na účet je splatnosť ceny okamžitá a objednávka sa stáva pre prevádzkovateľa záväznou až po obdržaní platby.

3. Platba kartou

Uhraďte sumu za objednaný tovar prostredníctvom služby Card Pay (platba cez virtuálny POS terminál Tatra banky). Môžete zaplatiť kartami VISA, EUROCARD/MASTERCARD, ktoré sú vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou na svete.

VIAMO
Používatelia služby VIAMO zaplatia jednoducho prostrednícvom VIAMO aplikácie, po vytvorení objednávky stačí naskenovať QR kód na obrazovke počítača a platbu potvrdiť. O výsledku transakcie sa okamžite dozvieme a tovar vám pošleme bez čakania. Jednoduché, rýchle a bezpečné.

4. Dobierka

Slovenská republika
Cenu za objednaný tovar zaplatíte až pri jeho prevzatí od kuriéra. Pri tomto spôsobe platby účtujeme k cene objednávky vrátane poštovného príplatok za zaslanie na dobierku podľa platného cenníku spoločnosti DPD. Dobierku môžete uhradiť v hotovosti alebo tiež platobnou kartou kuriérovi.

Česká republika
Prevod EUR z objednávky na CZK sa vykonáva aktuálnym kurzom predaj Fio banky v deň objednávky. Suma v CZK Vám bude zaslaná aj mailom na Vašu adresu. Cenu za objednaný tovar zaplatíte až pri jeho prevzatí od kuriéra v CZK. Pri tomto spôsobe platby účtujeme k cene objednávky vrátane poštovného príplatok za zaslanie na dobierku podľa platného cenníku spoločnosti DPD.

5. V hotovosti

Cenu za objednaný tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom prevzatí tovaru v našich kamenných obchodoch:
- Špitálska 51,  Bratislava
- Podzámska 7, Nitra

Posledná aktualizácia textu 12. apríla 2021