Vinotéka VINO DEI VINI

 

Kamenná vinotéka v centre Bratislavy
Špitálska 51, Bratislava - Staré mesto mapa
Otváracia doba: utorok až piatok od 15:00 do 18:00 hod.
Kontakt: 00421 915 289 273


Vinotéka Vino Dei Vini sa nachádza v klenbových pivniciach na Špitálskej ulici č. 51 v Bratislave. Dlhé roky prinášame tie najlepšie vína zo všetkých kútov našej krásnej planéty. V ponuke máme viac než tisícku skvelých vín z Európy, Austrálie, Nového Zélandu, Afriky i Ameriky. Všetky vína sú importované priamo od jednotlivých producentov bez akýchkoľvek medzičlánkov. Zaručuje to exkluzivitu ponúkaného sortimentu a zároveň možnosť ponúkať Vám, našim cteným zákazníkom tie najlepšie ceny.

Odborný personál je Vám kedykoľvek pripravený poskytnúť všetky dostupné informácie a pomôcť pri výbere vín. Budeme veľmi poctení, pokiaľ sa i pre Vás stane vinotéka Vino Dei Vini tým ideálnym miestom na hľadanie Vášho vína vín.
 

Degustácie, firemné eventy

Spoločenský večer na ktorý budete s radosťou spomínať.

Ponúkame Vám exkluzívne priestory našej vinotéky. Pri kapacite do 35 osôb Vám v tradičných klenbových priestoroch dokážeme pripraviť nezabudnuteľný večer. Výber z viac než tisícky vín a bohatý studený bufet so špecialitami z celej Európy sú samozrejmosťou. Počas jedného večera sa môžete presunúť s vínom cez všetky kontinenty a ochutnať ako chutí Severná i Južná Amerika, Afrika, Austrália, Nový Zéland a samozrejme naša krásna Európa...

Zároveň sme pripravení zabezpečiť pre Vás event vo Vašich priestoroch. Starosti s nápojmi, či vyberanými delikatesami nechajte na nás. Každý event sa snažíme urobiť iným, jedinečným a zaujímavým. Dokážeme zabezpečiť všetky kultúrne, spoločenské, športové akcie, ale taktiež aj módne prehliadky, súkromné párty, večierky, či recepcie. Vždy sa snažíme uspokojiť všetky Vaše túžby a priania po skutočne dokonalom evente.