O nás

 

Najdôležitejším parametrom našej práce je Vaša spokojnosť!


Možno nie sme pri každom víne najlacnejší, možno nemáme v ponuke najviac vín a možno nie sme vždy ani najrýchlejší. Našim cieľom nie je sa s niekým porovnávať či súťažiť. Pre nás je jediným a zároveň najdôležitejším kritériom spokojnosť Vás, našich ctených zákazníkov. Nechceme a nikdy ani nebudeme kopírovať módny mainstream. Vína v našom výbere pochádzajú zväčša od menších remeselných vinárov, ktorí vo vinohradoch hospodária trvalo udržateľným spôsobom, ekologicky alebo biodynamicky, s absolútne minimálnymi zásahmi do vinohradov i vinifikácie vín. Chceme Vám ponúkať pravdivé vína, ktoré budú čo najdôveryhodnejšie odrážať miesto svojho pôvodu, charakter ročníka a samozrejme aj osobité prevedenie konkrétneho vinára.

Vino Dei Vini je obchodnou značkou spoločnosť EBAC spol. s r.o., ktorá vznikla v roku 1995. Naším prvotným zámerom pri zakladaní spoločnosti bolo obohatenie slovenského trhu s vínom o kvalitné kúsky z najdôležitejších vinárskych regiónov celého sveta. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Nitre, kde sú sústredené sklady aj administratíva. Od roku 2006 prevádzkujeme v Bratislave na Špitálskej ulici 51 vlastný kamenný obchod s viac než tisíckou vystavených vín. Všetky ponúkané vína nakupujeme výlučne priamo od producentov, čo nám zaručuje exkluzivitu vín ako aj možnosť ponúknuť Vám čo najlepší pomer ceny a kvality.

Naša spoločnosť je výlučne zameraná na privátnu klientelu a HOREKA sektor. Medzi našich zákazníkov patrí mnoho prestížnych reštaurácií a hotelov na Slovensku. Pri distribúcii vín ponúkame profesionálny personál a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Tvorba vínnych kariet podľa jedálneho lístka, či školenie personálu sú samozrejmosťou. Vždy nám záleží, aby všetky nami ponúkané vína niesli značku kvality. Vyberáme pre Vás len tie najlepšie vína a kladieme dôraz, aby väčšina ponúkaných vín stála menej než 20 EUR. Vysoká kvalita a finančná dostupnosť, to sú podľa nás dva najdôležitejšie faktory, ktoré sú predpokladom bohatého a naplňujúceho zážitku z každého vína.


HOREKA - Vino Dei Vini Váš Spoľahlivý Partner

Neustále rozvíjajúca a skvalitňujúca sa gastronómia kladie v súčasnosti čoraz väčšie nároky i na ponuku Vami predávaných vín. Znalosť ponúkaných vín, dokonalé spojenie s jedlom je pre zákazníka nesmierne dôležité a dokonale vyjadruje obraz o Vašej profesionalite. Naša spoločnosť je kedykoľvek pripravená s Vami komunikovať o Vašich požiadavkách, o tom čo práve hľadáte či dokonca o čom snívate vo svete vín. Ponuka z viac než 1.000 druhov vín nakupovaných priamo u producentov prakticky zo všetkých najdôležitejších vinárskych regiónov sveta, bez akéhokoľvek medzičlánku Vám garantuje tú najlepšiu cenu vo všetkých cenových reláciách. Snažíme sa neustále skvalitňovať a prispôsobovať našu ponuku, pretože sme presvedčený, že Vaši zákazníci si zaslúžia naozaj radostný a priamy spôsob, ako objaviť prvotriedne vína za vynikajúcu hodnotu. Dúfame, že práve naša spoločnosť bude to ideálne miesto pre Vás pri hľadaní “Vašich vín“.

Naše služby pre sektor HOREKA:

  • poradenstvo pri výbere vín a tvorbe Vašich vínnych kariet, zosúladenie vín s Vašim jedálnym lístkom
  • samozrejmosťou je školenie personálu vrátane úvodnej degustácie predávaných vín (je veľmi dôležité, aby personál ponúkajúci víno zákazníkom bol s ním aj po vnemovej stránke zoznámený a bol schopný ho zákazníkom adekvátne prezentovať)
  • možnosť prezentácie ponúkaných vín vo Vašom zariadení priamo producentmi svetového mena
  • rozvozy tovaru v rámci celého územia SR