Young Brute / Zľava až do výšky 28%

Young Brute Winemaker`s Series No.1 by sme mohli nazvať aj "pulzujúcou elektrárňou". Zatiaľ ešte pomerne mladé, no už teraz s pôsobivou chuťou a plným telom. Pokiaľ sa Vám páčia robustné Shirazy z Barossy či McLaren Valley, určite si prídete na svoje!

Young Brute / Zľava až do výšky 28%

Young Brute, základná cena 14.85 €, v akcii už od 10.93 €!
 
Zloženie: Shiraz, Cabernet Sauvignon. Pri produkcii Young Brute bolo použité iba najlepšie hrozno z oblasti Wrattonbully. Vďaka chladnejšiemu podnebiu víno dokonale prezentuje čistý odrodový a regionálny charakter, bohatosť v aromatike, šťavnatosť ovocia a jemné triesloviny.
Hneď po mletí bola odstránená nadbytočná šťava, aby sa dosiahol lepší kontakt šťavy so šupkami, čo vyústilo do bohatšieho, plnšieho a intenzívnejšieho vína. Počas vinifikácie sa robilo minimum zásahov do vína, aby malo výsledné víno plný charakter a jedinečný chuťový profil.
 
Charakteristika: hlboká červená farba s karmínovými odleskami. Vo vôni dominujú tóny zrelých čiernych ríbezlí, čučoriedok a mäty spolu s dotykmi dreva. Mohutná komplexná chuť, textúra s vrstvami čokolády, višní a sladkého drievka. Lahodnosť umocňujú zamatové taníny. Chuť je vďaka kyselinke stále svieža, neúnavná a šťavnatá. Bohato koncentrované víno s vnútornou silou a dlhým čistým záverom.
 
Skvelé víno k bohatému hamburgeru!

Zobraziť víno v e-shope